Bramy i furtki

  • Podstawowe informacje

W naszej ofercie posiadamy bramy skrzydłowe, przesuwne oraz furtki wykonywane na zamówienie klienta w dowolnym wymiarze, zgodnie z dobranymi parametrami co do ciężaru, gabarytów oraz przeznaczenia. Standardowo wszystkie bramy i furtki są  wypełnione  panelem ogrodzeniowym oraz posiadają regulowane zawiasy, zamek z wkładką i kluczami, klamkę, rygiel.

argaiv1265

  • Standardowe wzory bram i furtek

 

Brama dwuskrzydłowa - wachadłowa                                                    Furtka

Brama przesuwna samonośna

  • Ochrona antykorozyjna

Bramy i furtki zanurzane są w ciekłym cynku o temp. 440-460 ° C. Taki sposób nałożenia cynku zapewnia pokrycie całej wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni , nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Ogniowa powłoka cynkowa chroni stal przed działaniem korozji na wiele lat, dzięki temu nie wymaga konserwacji.

  • Malowanie Proszkowe

Bramy i furtki już po ocynkowaniu na życzenie klienta mogą być pomalowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Malowanie pozwala osiągnąć efekt kolorystyczny, ale i podwyższa stopień zabezpieczenia przed korozją, chroniąc powłokę ocynkowaną przed naturalnym utlenianiem.

  • Automatyka do bram

Oferujemy montaż automatów do bram przesuwnych i skrzydłowych, oraz doradztwo w odpowiednim doborze napędu do Państwa potrzeb. Posiadamy kompletną ofertę firmy FAAC.

Do góry