Bramy i furtki

  Każdy, kto miał do czynienia z budową bądź remontem własnego domu wie, że brama wjazdowa oraz furtka to – obok ogrodzenia – najbardziej reprezentacyjne elementy posesji. Dlatego też mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz  eleganckich bram oraz furtek.

Bramy uchylne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe

 Bramy uchylne wykonane są jako jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Skrzydła bram to stalowe konstrukcje z zimnogiętego profilu zamkniętego. Wypełnienie wnętrza to standardowo profil 30x20x2 mm lub panel ogrodzeniowy. Regulowane zawiasy zapewniają kąt otwarcia o 180 stopni. Słupki zakończone płytami stopowymi lub do zabetonowania w fundamentach punktowych. W jednym skrzydle osadzony jest zamek zatrzaskowy z wkładką patentową. Brama dwuskrzydłowa stabilizowana jest z gruntem ryglem, który po zamknięciu bramy dodatkowo zabezpieczony jest przed otwarciem ogranicznikiem. Brama jednoskrzydłowa może być wyposażona w elektrozamek współpracujący z domofonem. Konstrukcja bram dwuskrzydłowych umożliwia montaż elektrycznych urządzeń jej zdalnego otwierania i zamykania.


 

 

Bramy przesuwne - samonośne bramy

   Bramy przesuwne, produkowane przez firmę, to bramy samonośne wsparte na dwóch zestawach rolek prowadzących oraz jednej lub dwóch rolkach podtrzymujących. Samonośne bramy nie potrzebują żadnych dodatkowych urządzeń montowanych na nawierzchni drogi. Dolna część bramy to profil jezdny. Zamykająca się brama dochodzi do słupka najazdowego wyposażonego w odbojnicę naprowadzającą i ustalającą właściwą pozycję bramy po zamknięciu. Bramy z napędem ręcznym wyposażone są w zamek typu “hakowego”. Do bram przesuwnych możliwy jest montaż elektrycznych urządzeń napędowych zdalnego otwierania i zamykania. Wypełnienie wnętrza bramy to w wykonaniu standardowym profile zamknięte 30x20x2 mm lub panel ogrodzeniowy.

 

 Ochrona antykorozyjna

   Bramy i furtki zanurzane są w ciekłym cynku o temp. 440-460 ° C. Taki sposób nałożenia cynku zapewnia pokrycie całej wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni , nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Ogniowa powłoka cynkowa chroni stal przed działaniem korozji na wiele lat, dzięki temu nie wymaga konserwacji.

Malowanie Proszkowe

   Bramy i furtki już po ocynkowaniu na życzenie klienta mogą być pomalowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Malowanie pozwala osiągnąć efekt kolorystyczny, ale i podwyższa stopień zabezpieczenia przed korozją, chroniąc powłokę ocynkowaną przed naturalnym utlenianiem.

 

Automatyka do bram

   Oferujemy montaż automatów do bram przesuwnych i skrzydłowych, oraz doradztwo w odpowiednim doborze napędu do Państwa potrzeb. Posiadamy kompletną ofertę firmy FAAC. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie pod numerem: 0 602 613 750

Kontakt

P.W. Eureka

Ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary

woj. lubuskie

NIP: 9281453659

REGON: 970596208

© 2020 P.W. Eureka, Daniel Wuttke Wykonanie: Łukasz Wiśniewski

Ostatnie Realizacje

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o promocjach.

Search