Panele Ogrodzeniowe

Chcąc przekazywać naszym Klientom wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania, na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o solidne zabezpieczenia terenu wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

W asortymencie naszego wielobranżowego przedsiębiorstwa znajdziecie panele ogrodzeniowe, które zostały wykonane z wysokogatunkowego materiału zgrzewanego i przetłaczanego. Ponadto oferujemy również proste modele, a także słupki mocujące, druty i akcesoria montażowe.

Prezentowany w naszej ofercie panel ogrodzeniowy znajduje zastosowanie między innymi w zabezpieczaniu terenu:

  • prywatnego,
  • fabryk,
  • magazynów,
  • szkół,
  • boisk,
  • stadionów sportowych,
  • placów zabaw
  • i innych obiektów użyteczności publicznej.

Dostępne w naszym asortymencie panele ogrodzeniowe udostępniamy w wersji ocynkowanej, a także dodatkowo malowanej proszkowo. Oprócz sprzedaży oferujemy również profesjonalny montaż wszystkich elementów zabezpieczenia terenu.

Nasza firma oferuje również solidnie wykonane furtki i bramy. Do wyboru przekazujemy wersje skrzydłowe oraz przesuwne. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów, wszystkie propozycje dostosowujemy do Waszych potrzeb.

Kolory

Proponowane przez nas panele ogrodzeniowe wykonywane są z ocynkowanych drutów stalowych lub malowanych na wybrany kolor metodą proszkową. Tego rodzaju lakierowanie polega na nakładaniu farby proszkowej i późniejszym jej ogrzewaniu. Zapewnia to dodatkową ochronę przed korozją oraz wszelkimi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Metoda ta jest w pełni przyjazna dla środowiska. Oferowane elementy malujemy we wszystkich kolorach z palety RAL.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie pod numerem: 0 602 613 750

Kontakt

Ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary

© 2020 P.W. Eureka, Daniel Wuttke Wykonanie: Łukasz Wiśniewski

Ostatnie Realizacje

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o promocjach.

Search