Panele Ogrodzeniowe

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy wykonany z paneli zgrzewanych przetłaczanych lub prostych wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi.

Panele ogrodzeniowe mogą być w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Wykonujemy również bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego. Bramy mogą być wykonane jako skrzydłowe lub przesuwne.

Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.

Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia.

 

 Kolory

Panele wykonywane są z ocynkowanych drutów stalowych  lub malowanych na kolor metodą proszkową.

Lakierowanie proszkowe to maksymalna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i korozją. 

Lakierowanie polega na nakładaniu farby proszkowej i późniejszym jej ogrzewaniu. Powoduje to rozpuszczenie i jednolite pokrycie całej powierzchni panela przez barwnik. Metoda ta jest przyjazna dla środowiska.

Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane a następnie malowane na kolor również metodą proszkową. Mogą być okrągłe lub prostokątne. Posiadają górne nakładki wykonane z tworzywa PCV, zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka.

Panele malujemy we wszystkich kolorach z palety RAL.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie pod numerem: 0 602 613 750

Kontakt

Ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary

© 2017 P.W. Eureka, Daniel Wuttke Wykonanie: Łukasz Wiśniewski

Ostatnie Realizacje

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o promocjach.

Search