Siatki Ogrodzeniowe Plecione

Wykonanie

W ofercie naszej firmy znajduje się niezwykle popularne rozwiązanie, jakim są siatki ogrodzeniowe. Niezwykle prosty i szybki montaż, a także szeroki wybór rozmiarów sprawiają, że tego tego płoty są chętnie wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także firmy wielu branż.

Asortyment naszych produktów obejmuje przede wszystkim konstrukcje wykonane z plecionych siatek, poddanych dodatkowo procesowi cynkowania. Znacznie zwiększa on wytrzymałość powierzchni zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne (wilgoć, skrajne temperatury czy promieniowanie słoneczne).

Aby zapewnić jeszcze większą ochronę, a jednocześnie estetyczny wygląd, każda siatka ogrodzeniowa jest powlekana tworzywem PCV w wybranym kolorze.

Zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań jest niezwykle szerokie, dlatego też oprócz standardowych modeli polecamy także siatki leśne, które świetnie sprawdzą się w przedsiębiorstwach z branży leśnej, rolniczej czy drogowej.

Zawsze dbamy o to, aby zaproponować naszym klientom kompleksowy zakres usług. W naszej ofercie można więc znaleźć nie tylko same konstrukcje ogrodzeniowe, ale także wszystkie elementy i akcesoria niezbędne do ich sprawnego montażu. Na indywidualne zamówienie klienta wykonamy także furtki oraz bramy.

Parametry techniczne

W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje ogrodzeń:

 1. Powlekane PCV:
  • wysokość – od 500 do 6000 mm,
  • rozmiar oczek – od 20x20 mm do 80x80 mm,
  • średnica drutu – od 1,6 do 4,5 mm.
 2. Standardowe:
  • wysokość – od 500 do 6000 mm,
  • rozmiar oczka – 10x10 mm do 100x100 mm,
  • średnica drutu – 0,8 do 4,5 mm.

Kolorystyka

 • Siatka ogrodzeniowa z drutu ocynkowanego
  ocynkowana
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana zielona
  zielona
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana brązowa
  brązowa
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana czarna
  czarna

Montaż i akcesoria

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, tego rodzaju rozwiązania są niezwykle popularne między innymi ze względu na łatwość ich montażu. Wystarczą dwie osoby oraz podstawowe narzędzia, aby w stosunkowo krótkim czasie postawić płot na terenie swojej posesji czy wokół terenu firmy.

Głównym elementem podczas zakładania płotu jest drut naciągowy, który przechodzi przez przeznaczone do tego uchwyty. Za pomocą śrub naciągowych można dowolnie regulować naprężenie ogrodzenia. Jeśli jest to konieczne, nad siatką można zamontować dodatkowo drut kolczasty. Wszystkie słupki posiadają nakładki z tworzywa sztucznego, zabezpieczające przed dostaniem się wody do wnętrza.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym montaż siatki ogrodzeniowej będzie prosty i szybki. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać furtki oraz bramy, dopasowane stylistycznie do całego płotu oraz indywidualnych preferencji klienta.

Jeśli jednak obawiasz się, że nie dasz rady sam założyć naszego płotu – zgłoś się do nas, a przyjedziemy i wykonamy to za Ciebie!

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub telefonicznie pod numerem: 0 602 613 750

Kontakt

P.W. Eureka

Ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary

woj. lubuskie

NIP: 9281453659

REGON: 970596208

© 2020 P.W. Eureka, Daniel Wuttke Wykonanie: Łukasz Wiśniewski

Ostatnie Realizacje

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o promocjach.

Search