Siatki Ogrodzeniowe

 

Siatki plecione są bardzo popularnym i w praktyce często wykorzystywanym materiałem do wykonywania ogrodzeń. Ogrodzenia z siatki plecionej są łatwe w montażu i umożliwiają szybkie ogrodzenie terenu.

Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe z siatek plecionych ocynkowanych i powlekanych tworzywem PCV. W ofercie znajduje się również siatka leśna, wykorzystywana w rolnictwie, leśnictwie i ogrodzeniu autostrad. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy i akcesoria do wykonania ogrodzenia, tj. słupki, drut naciągowy, napinacze, obejmy i drut kolczasty. Wykonujemy również bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego.

Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia. 

Wykonanie

Ogrodzenia wykonywane są zarówno z siatek ocynkowanych jak i powlekanych tworzywem PCV w szerokiej gamie kolorystycznej.

Parametry techniczne

Ogrodzenia wykonane z siatki powlekanej PCV o wysokości od 500 do 6000 mm, rozmiarze oczka od 20×20 mm do 80×80 mm i średnicy drutu 1,6 - 3,0 mm (2,5 - 4,1 mm z powłoką).

Ogrodzenia wykonane z siatki ocynkowanej o wysokości od 500 do 6000 mm, rozmiarze oczka od 10×10 mm do 100×100 mm i średnicy drutu 0,8 - 4,5 mm.

Kolorystyka

 • Siatka ogrodzeniowa z drutu ocynkowanego
  ocynkowana
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana zielona
  zielona
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana brązowa
  brązowa
 • Siatka ogrodzeniowa powlekana czarna
  czarna

Montaż i akcesoria

Siatka montowana jest za pomocą drutu naciągowego przechodzącego przez uchwyty montażowe słupków ogrodzeniowych. Odpowiednie naprężenie ogrodzenia uzyskujemy poprzez regulacje śrub naciągowych (napinaczy).

W razie potrzeby można zamontować nad siatką drut kolczasty.

Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroką gamę bram i furtek dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Słupki ogrodzeniowe występują w wersji ocynkowanej niezabezpieczone lub zabezpieczone farbą antykorozyjną. Słupki posiadają górne nakładki zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub telefonicznie pod numerem: 0 602 613 750

Kontakt

Ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary

© 2020 P.W. Eureka, Daniel Wuttke Wykonanie: Łukasz Wiśniewski

Ostatnie Realizacje

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o promocjach.

Search